Hakkımızda

Klima soğutmuyor, Klima ısıtmıyor, Klima su akıtıyor, Klima ses yapıyor, Klima Kumandası çalışmıyor gibi sorunlarınıza anında cevap veriyoruz. 7/24 bizi arayabilirsiniz

Teknik Servis ekibimiz gerek mesleki yeterlilik ve meslek hakkında deneyimleri ile gerekse işine duyduğu saygı, özen ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve kesintisiz bir hizmet kalitesiyle sizlere tüm sektörde alabileceğiniz en uygun fiyatlı hizmeti en kaliteli olarak vermektedir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için ticari ve konut ısıtma, soğutma ve iklimlendirme konusunda geniş ve kapsamlı bilgi birikiminden yararlanıyoruz.

Bizler Klima servis hizmetini sunarken, siz değerli müşterilerimizi de bilgilendirerek aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırmaktayız. Her bir çalışanımız bu konuda detaylı bilgi sahibi kişilerdir ve Klima sorunlarına kısa sürede ekonomik çözümler üreteceklerdir.

Şirketin benzersiz iklimlendirme, sıhhi tesisat ve ısıtma hizmetleri geleneğini, piyasada bu kadar uzun süre tutmamızı sağlayan iş hissi ve itibarı ile birleştirdik.