Klima Montajı

http://www.klimaservisiankara.net/resimler/konu1/large/a_4.jpg

Firmamız profesyonel olarak uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenle sizlere kaliteli hizmetin ayrıcalıklarını yaşatmaktayız. Uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen klima montajı ile cihazınız ve yaşam alanlarınınız güvenli hale getirilmekte, cihazınızın sorunsuz çalışmasına olanak sağlanmaktadır.

Profesyonel Hizmet Almak

Klima Montajında Klima kullanımının yaygınlaşması ile son zamanlarda sektörde çok sayıda amatör firma türemiştir. Amatör firmaların gerçekleştirdiği yanlış klima montajı, estetik görüntüyü kötü şekilde etkilemekte ve cihazla ilgili birçok sorun yaşanmasına neden olmaktadır. Yanlış kurulum cihazın ömrünün kısalmasına, yeni cihazların bile kısa süre içerisinde bozulmasına neden olmaktadır. Ayni zamanda, elektrik hattının kontak yapmasına ve beklenmedik zamanlarda cihazın devre dışı kalmasına neden olmaktadır.

Yeni cihazlarınıza zarar gelmemesi ve olası birçok sorun yaşamamak için profesyonel olarak hizmet veren yetkili servislerden destek almanız gerekmektedir. Firmamız profesyonel ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Kurulum Aşamaları,

  • Uzman personellerimiz kurulum yapmadan önce, montaj yerini belirlemektedir.
  • Drenaj tesisatını kontrol etmekte, doğru kurulum yapıldığından emin olmaktadır.
  • Arındırma ve vakumlamayı kontrol etmektedir.
  • Soğutkan şarjının doğru çalıştığından emin olana kadar kontrollerini sürdürmektedir.
  • Voltaj değerinin doğruluğundan emin olmaktadır.
  • Kurulumdan sonra cihazı çalıştırmakta, değerlerin verilerle uyumunu test etmektedir.

Doğru kurulumla monte edilen klimalar, uzun ömürlü kullanımlara olanak sağlamaktadır. Alanında yetkinliğe sahip uzman kadromuz, montaj işlemlerinde alan estetiğini ön planda tutmakta, sizleri kurulumun sonrasında cihaz hakkında bilgilendirmektedir.

Kaliteli ve ekonomik fiyatlarda hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz. Randevu talebinde bulunmak ve montaj hizmeti almak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

En uygun Klima Montaj fiyatlarına sahip firmamız, deneyimli kadrosu ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktadır. Klima montaj işleminde müşterilerimizi hiç yormadan kapıda ödeme alınarak son derece güvenilir ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Klima montajı bittikten sonra klimayi yetkili servisler çalıştırmalıdırlar. WhatsApp'tan Anında Destek Alabilirsiniz.