Klima Bakımı

http://www.klimaservisiankara.net/resimler/konu1/large/klima_bakm.jpg

Klima Bakımı iç ünite filtreniz temizlenmekte böylece ortama kirli hava üflenmesinin önüne geçilmektedir. İlaçlı su ile iç ve dış ünite temizliği sağlanmakla birlikte, drenaj borusu ve fan bağlantıları kontrol edilmektedir. Ayrıca cihazınızın gaz basınç kontrolleri ve elektronik aksam kontrolleri sağlanmaktadır. Klima bakımı yaptırarak klimanızın daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilir, performansı arttırabilirsiniz. Peki klima bakımı nasıl yaptırılır? Öncelikle bilmenizi isteriz ki hizmetlerimiz Ankara geneli için geçerlidir. Bakım yaptırabilmeniz için dilediğiniz zaman sitemizin sağ üst kısmında yer alan numaramızdan iletşime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır bakım alanında deneyimli çalışanlarımız kısa sürede klimanıza profesyonel bakım yapmak adına adresinize gelecektir.

Ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde ekiplerimiz arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolleri yaparak siz saygı değer müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Klima Tamir Hizmeti 

Klima tamiri uzmanlık isteyen bir konudur. Bunun için uzman firmalar ile çalışmanız daha yararlı olacaktır. Klimanız da arıza meydana geldiğinde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve hızlı hizmet alabilirsiniz. Yerinde onarım hizmeti ile destek veren firmamız tüm hizmetini yasal olarak sürdürüyor. Klimalar bazı nedenlere bağlı olarak arızalanabilir. Bu kullanıcı kaynaklı olduğu gibi ürünün kendisinden de kaynaklı olabilir. Su damlatması ve aşırı sesli çalışması en çok görülen arızaların başında gelir. Yüksek sesle çalışan bir klima sizi ve ortamı rahatsız edecektir. Bunun onarımı hızlı bir şekilde yapılır. Gerekli iç temizliği de yapılarak cihazınız çalışır bir şekilde size teslim edilir. Klima bakım ve onarım konusunda sektöre yardımcı olan firmamız alanında uzman ekibi ile günün her saati profesyonel destek sunuyor. 

• Yerinde onarım ve bakım hizmeti garantili olarak sunuluyor.
• Yedek parça temininde yardımcı olunuyor. 
• Ekonomik fiyat politikası benimseniyor ve ödeme kolaylığı sağlanıyor. 
• Klimanızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılıyor. 

Firmamız klima bakımı ve tamiri konusunda geliştirdiği özel yöntemler ile yardımcı oluyor. Gerekli ekipmana sahip olmasından dolayı sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilir ve klimanızı en iyi şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda hizmet almak ve kısa sürede sonuçlanmasını istiyorsanız iletişim kurmanız yeterli olacaktır. WhatsApp'tan Anında Destek Alabilirsiniz.